Vika - srpski ogranak drevne religije vestica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vika - srpski ogranak drevne religije vestica

Vika - drevna religija vestica
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 cini za otkrivanje prevare...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Malena




Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.08.2008

cini za otkrivanje prevare... Empty
PočaljiNaslov: cini za otkrivanje prevare...   cini za otkrivanje prevare... I_icon_minitimePon Jun 22, 2009 3:01 am

Znam da ovoj temi nije mesto ovde,ali eto,ja cu ipak da je postavim,u nadi da ce je neko procitati... Smile

Htela sam da vas pitam da li neko od vas ima mozda neki nacin,neke cini ili nesto za otkrivanje prevare,u smislu preljube? Ja imam nekoliko,ali mi to nije bas pouzdano,pa ne bih da ekperimenstisem na drugima,posle nesto da se desi,pa da ja budem kriva... Neutral a iskreno,ne bih isprobavala na sebi... Cool pa sam mislila ako neko ima nesto pouzdano da mi javi,bila bih vam veoma zahvalna.... Very Happy

Hvala unapred pirat
Nazad na vrh Ići dole
Freja

Freja


Broj poruka : 8
Datum upisa : 05.07.2009

cini za otkrivanje prevare... Empty
PočaljiNaslov: Re: cini za otkrivanje prevare...   cini za otkrivanje prevare... I_icon_minitimePon Jul 06, 2009 6:29 am

Malena ::
Znam da ovoj temi nije mesto ovde,ali eto,ja cu ipak da je postavim,u nadi da ce je neko procitati... Smile

Htela sam da vas pitam da li neko od vas ima mozda neki nacin,neke cini ili nesto za otkrivanje prevare,u smislu preljube? Ja imam nekoliko,ali mi to nije bas pouzdano,pa ne bih da ekperimenstisem na drugima,posle nesto da se desi,pa da ja budem kriva... Neutral a iskreno,ne bih isprobavala na sebi... Cool pa sam mislila ako neko ima nesto pouzdano da mi javi,bila bih vam veoma zahvalna.... Very Happy

Hvala unapred pirat

Nadji dobrog detektiva i svrsen posao sestro study
Nazad na vrh Ići dole
Malena




Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.08.2008

cini za otkrivanje prevare... Empty
PočaljiNaslov: Re: cini za otkrivanje prevare...   cini za otkrivanje prevare... I_icon_minitimeNed Jul 26, 2009 7:24 pm

hahah,neka,ipak sam to prepustila onima kojima je trebalo... Very Happy
a ja sam se bacila na malo ozbiljnije stvari.. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





cini za otkrivanje prevare... Empty
PočaljiNaslov: Re: cini za otkrivanje prevare...   cini za otkrivanje prevare... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
cini za otkrivanje prevare...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavne cini
» Pisanje svoje cini

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vika - srpski ogranak drevne religije vestica :: Wicca :: Wicca :: Book of Shadows-
Skoči na: